piątek, 30 października 2009

ODWIEDZINY.
Nie mogę o tym nie napisać. Dziś jest dla mnie wielki dzień. Do tej pory nie mogę uwierzyć w zaszczyt , który mnie spotkał. Odwiedził mnie na blogu ktoś, kogo bardzo cenię za to co robi i jest moją wielką inspiracją -wspaniała Cindy, która prowadzi mistrzowskiego bloga Vintage MY ROMANTIC  HOME. Jej talent dostrzegła zarówno prasa jak i tv, oraz cała rzesza wielbicieli .  Zapewne większość z Was doskonale zna ten blog, ale tym, którzy jeszcze nie mięli okazji, by go bliżej poznać, polecam z całego serca. Dziękuję Ci Cindy ogromnie, komentarz od Ciebie i to, że obserwujesz mój blog jest dla mnie wielkim wyróżnieniem.Chyba dziś nie zasnę z wrażenia:) Na zdjęciu piękny dom Cindy.Thank You so much Cindy!

6 komentarzy:

 1. Thank you! You are so nice!!! Isn't blogging wonderful!!! I'm in the U.S. and you are in Poland and now we have become friends!

  OdpowiedzUsuń
 2. No, to się nazywa gość ! Gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto spełniać swoje marzenia, zatracać się w tym co kochamy. Największą nagrodą jest być zauważonym.
  -MROFKA-

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejsce znane i lubiane z klimatem ale u Ciebie jest bardziej przytulnie i ciekawiej ...
  Gratuluję jednakże :) i Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, ja w ogóle czuję się zaszczycona, że mogę w Waszej blogowej społeczności zaistnieć.Przeglądając wasze strony jestem pełna podziwu dla Waszych talentów i tego ile ich jest!Wszystkim moim przyjaciłołom również należą się podziękowania, bo każda z tych osób wnosi coś wartościowego do mojego życia. Każdy z Was dzieli się czymś wyjątkowym.Dzięki Bogu, że jest internet i mam możliwość u Was gościć.Nettika chyba pąsy dziś nie zejdą z mojej twarzy.Cindy, You have rights, this is wonderful!

  OdpowiedzUsuń
 6. :) no to miłe ;)
  Choć jej bloga odwiedzam i wiele rzeczy mi się tam podoba, to jednak czasem mam wrażenie, że jest tam tego trochę za dużo ;) i kto to mówi hehe ;)
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails